• Turniej Piłki Nożnej

• Nowa galeria Turniej Piłki Nożnej została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 5-10-2022 r. rozpoczęliśmy sezon sportowy. Chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w gminnym turnieju w piłce nożnej na orliku w Dobrczu. Zawodom towarzyszyła zacięta rywalizacja i mnóstwo adrenaliny. Padło sporo strzałów na bramkę wykonanych przez naszych uczniów w bardzo pięknym stylu.Przegraliśmy z faworytem, zajmując II miejsce.

Wyniki z meczy:

Kotomierz – Wudzyn 3 – 4,

Borówno – Wudzyn 1 – 10,

Dobrcz – Wudzyn 4 – 1

Jestem pełna nadziei mając tak zdolnych uczniów iż za rok wracamy i to wygramy!Jeszcze raz gratulację dla całej drużyny Wudzyna, życząc kolejnych sukcesów.

SP Wudzyn reprezentowali: O. Grabiszewski, T. Cieśiński, K. Ciba, C. Russ, S. Rośiński, Z. Shostak,  O. Lewandowski, S. Warszawski, M. Bronikowski, A. Malicki, B. Konopa

• Dzień chłopaka

• Nowa galeria Dzień chłopaka została dodana do albumu fotograficznego

30 września to święto wszystkich chłopców tych młodszych jak i starszych. Tego dnia w naszej szkole dziewczęta z klasy VII wraz z wychowawcą przygotowały chłopcom wielką niespodziankę. Był Quiz ze znajomości kosmetyków,  był konkurs na najlepszą stylizacje poprzedzające wyścigiem. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku oraz prezentów.

Zapraszam do krótkiej fotorelacji