• Przedszkolaki z naszej paki - projekt zakończony

• Przedszkolaki z naszej paki

Projekt w ramach priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działanie 9.1

„Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych

świadczonych w systemie oświaty”, Poddziałanie 9.1.1

„Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

W ramach projektu Przedszkolaki z naszej paki  w szkole funkcjonuje Punkt przedszkolny dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat , który  proponuje wychowankom bogatą ofertę zajęć , takich jak :

• Zajęcia z logopedii : mgr Daria Szulc – Sprycha
          • Zajęcia z wychowania przedszkolnego :mgr  Iwona Wojciechowska
          • Zajęcia z angielskiego : mgr Marta Rogoziewicz
          • Zajęcia z rytmiki : mgr  Alina Barbara Sowa
          • Zajęcia z informatyki : mgr Agnieszka Russ

Zajęcia dodatkowe są dostosowane do indywidualnych możliwości i potrzeb  dzieci, rozwijają ich zainteresowania i pasje. Głównym celem realizacji tego projektu w naszej szkole jest upowszechnienie edukacji przedszkolnej ,a także  stymulowanie rozwoju dzieci,  pozwalając im zaspakajać naturalną ciekawość świata, a w efekcie końcowym przyczyniając  się do dobrego startu na kolejnych  etapach kształcenia, a potem w życiu i pracy.