Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Halowej Chłopców o Puchar Starosty Bydgoskiego, który odbył się 4 marca 2025 roku w Karolewie.
Zawody zgromadziły drużyny z różnych szkół, rywalizujące o prestiżowy tytuł oraz puchar starosty. Nasi zawodnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, determinacją i sportową postawą, prezentując wysoki poziom gry.
Mimo wielkiego zaangażowania i ambitnej gry, drużyna naszej szkoły zajęła 4. miejsce w Turnieju.
Choć nie udało się stanąć tym razem na podium, jak bywało to kilka lat z rzędu, nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, walcząc do ostatniego gwizdka. Każdy mecz był pełen emocji i sportowej rywalizacji, a zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości.
Gratulujemy chłopakom zaangażowania i ducha walki!
Następnym razem na pewno wrócimy silniejsi!
Karolina Majewska


"